Біржові котирування на природний газ

Біржові котирування — це спосіб визначення нормальної вартості одиниці товару, яка формується на основі минулих угод і придбання цього товару.

Точніше, біржове котирування відбувається на біржових майданчиках, де відбувається переважна більшість біржових контрактів.  Це пов’язано з тим, що інструменти, доступні на біржових торгах, є загальними, крім того, вони не обмежуються тільки однією країною, але працюють на світовому рівні.  Більш того, критична кількість членів, клієнтів, покупців і фінансуючих фірм, які є посередниками при закритті угоди, інструктують про обмін на біржовій торгівлі.

Торговельне посилання передає елементи надання даних членам, що обмінюються, нарощування базових витрат на горючий газ, завершення додаткових угод.  Система визначення реальної вартості неупереджена і залежить тільки від взаємодії реального ринку.

Торгові посилання також можуть використовуватися для укладання контрактів і додаткових угод.  Оскільки витрати на ринку енергії постійно змінюються, цитата розглядається як засіб для організації додаткових обмінів у разі нормальної зміни вартості.  Потрібні додаткові заходи, щоб клієнт і провайдер не втратили багато активів і рахунків.

Такі годинники встановлюються тільки при наявності супутніх компонентів:

  • Зменшився обсяг покупок.
  • Зміна вартості одиниці пального газу (1000 м3).
  • Зміна якості активів.
  • Збільшення терміну договору між зборами.
  • Зміна вартості через зміни в постанові, зборах і витратах.
  • Зміна оцінки незнайомої готівки.

Найкраще місце для відстеження змін вартості — це просто угоди, в світлі того факту, що в їх структурах є законні пристрої для відстеження, аналізу та отримання ціннісних уявлень.

Котирування на майданчику УЕБ

Українська енергетична біржа (www.ueex.com.ua) є основним майданчиком обміну для пропозиції енергетичних активів.  На цьому майданчику проводиться обмін і угоди з нафтою, газом, нафтопродуктами, топленим газом, вугіллям і газовим конденсатом.

Більше 1000 українських і світових організацій щойно приєдналися до пропозиції активів на біржовому майданчику.

Підтримка в обміні на Українській енергетичній біржі дає членам можливість швидко і вигідно купувати або продавати будь-які енергетичні активи, при цьому маючи можливість не залишати свій офіс, використовуючи тільки Інтернет, комп’ютер або мобільний телефон.

УЕБ пропонує своїм клієнтам кращі світові інновації, досвід і репетиції, а також адаптує їх до вимог українського ринку, щоб гарантувати прямолінійність, прозорість і серйозність.

На УЕБ є незвичайна сторінка з усіма даними по торговому цитуванню, ознайомитися з нею можна за посиланням: www.ueex.com.ua/rus/exchange-quotations/natural-gas/