Як взяти участь в електронному аукціоні з продажу арештованого майна

Вже не перший рік реалізація арештованого майна проводиться в форматі електронних майданчиків. Тобто, коли мова заходить про об’єкти або ж якісь предмети, які були конфісковані у боржників, то вони в обов’язковому порядку направляються на електронні торги, де звичайні користувачі можуть за них поборотися.

Важливо нагадати, що такі оголошення відразу потрапляють до системи ПроЗорро. Продажі. Далі, після перевірки самого лоту, оголошення автоматично розсилається на всі акредитовані електронні майданчики.

Десь вона з’являється трішки раніше в той час як на інших майданчиках на оновлення переліку лотів може знадобитись трішки більше часу. Вибір самого акредитованого сайту для участі в торгах – це вже завдання потенційного покупця, який сам має право обрати, яким сервісом йому буде зручніше користуватися. 

Ви можете перейти на сайт https://megasale.com.ua/kupivlya-areshtovanogo-majna-na-prozorro-prodazhi і взяти для себе багато корисного, ознайомившись з інформацією, що доступна на даному сайті.

Як стати учасником таких торгів?!

Велику роль в таких процедурах відіграє єдина електронна система ПроЗорро. Продажі, яка є певним органом контролю, що гарантує прозорість всіх торгів та надання рівних умов та прав для всіх учасників.

Це одна з причин, чому люди частіше всього вибирають саме електронні аукціони, які є максимально прозорими й чесними.

Досить важливим моментом  тут є той факт, що мова йде саме про публічні процедури. Це означає, що інформація про такі торги не приховується і будь-яка людина має змогу знайти цю інформацію та ознайомитись з нею більш детально.

В зв’язку з тим, що все це проходить публічно, вірогідність проведення якихось махінацій знижується в десятки разів.

Що стосується критеріїв для участі в таких аукціонах, то їх буде лише декілька:

  • Наявність всіх відповідних документів;
  • Сплата гарантійного внеску;
  • Відсутність корупційних скандалів;
  • Відповідність всім основним вимогам.

Якщо користувач відповідає основним критеріям, то він має повне право на те, щоб подати свою пропозицію. Важливо зазначити, що розглядають всі заявки без виключення. Питання лише в тому, які пропозиції будуть схвалені та допущені ло участі, а які заявки будуть відхиленні через невідповідність заданим критеріям.