Як оскаржити результати проведеного тендера

Беручи участь в тендері на виконання певного державного замовлення, ви не можете бути точно впевнені в том, що все піде максимально вдало для вас. Все починається з пошуку електронного майданчика, після цього ви збираєте повний пакет документів та відправляєте вже готову заявку на участь. Всі ці етапи вже давно всім відомі й здивувати цією інформацією будь-кого у вас навіть не вийде.

Навіть якщо ви зробите все згідно правил, ви не можете отримати ніякої гарантії того, що саме ви станете переможцем в обраному тендері. При цьому, у компаній завжди є можливість підвищити свої шанси. Починати потрібно саме з електронного майданчика, який повинен бути не тільки акредитованим в ProZorro й надійним, але і максимально зручним.

Зручність інтерфейсу – це той момент, який часто недооцінюється, але його роль дійсно важлива. Українська універсальна біржа – це досить хороший приклад перевіреного та зручного майданчика. Ви можете в будь-який момент перейти на сайт tender.uub.com.ua, та знайти там те оголошення, яке вас для вас є цікавим.

Що варто знати про оскарження результатів?!

Одна з дуже великих переваг системи тендерів – це можливість відправити скаргу на те, що переможець був обраний неправильно. Така можливість є у кожного учасника.

При цьому, подавати дане повідомлення варто в тому випадку, якщо:

  • Ви помітили певні зв’язки між замовником та виконавцем, їх особливі маніпуляції й подібні моменти;
  • Якщо учаснику вдалось подати заявку після того, як закінчився термін прийому заявок, або ж у випадку порушення основних умов для участі в тендері;
  • В ситуації, коли замовник обрав не пропозицію, яка зі сторони економічної складової не є вигідною для державної установи.

Звичайно, ви можете подати цю заявку самостійно, але не маючи серйозного досвіду, ви можете допустити певні помилки й вона навіть не буде взята до уваги. Краще за все – це звернутися за допомогою до спеціалістів. Професіональні юристи зможуть правильно оформити саму скаргу, щоб вона дійсно була розглянута замовником та взята до уваги.

У випадку, якщо мова йде про компанію, яка є порівняно новою і вперше бере участь в торгах, то краще їй скористатися послугами тендерного супроводу. Знайти таких спеціалістів досить легко і таким чином можна автоматично виключити якісь сторонні проблеми, які можуть трапитися у випадку відсутності такої підтримки.