Оренда вагонів в системі Прозорро.Продажі

Не так давно українська влада спільно з державним майданчиком Прозорро.Продажі прийняло рішення запустити послугу оренди вагонів www.uub.com.ua/prozorro/sale/orenda-vagoniv/. Це обумовлено наявністю простою вантажних поїздів через брак достатнього обсягу вантажів для транспортування. У широкому асортименті представлені зерновози, піввагони та інші. Як наслідок, це відкриває численні можливості з витікаючими з цього наслідками.

Особливості оренди вагонів через Prozorro.Sale

Процедура здачі в оренду спеціалізованих вантажних складів через державну торговельну площадку Прозорро.Продажі надає можливість максимально мінімізувати ризики використання численних корупційних схем, які безпосередньо пов’язані з розподілом. В якості додаткових особливостей прийнято виділяти:

  • власникам продукції дозволяється завчасно ознайомитися з умовами оформлення орендної угоди. Як наслідок це дозволяє уникнути непорозумінь з витікаючими численними наслідками;
  • організація торгів проходить під пильним наглядом уповноваженого державного органу;
  • виключаються ризики прояви демпінгу цін з одночасною допомогою встановити справедливу вартість в кожному лоті окремо.

Потенційні учасники торгів повинні розуміти про те, що представлена ​​вартість в лотах автоматично має на увазі під собою експлуатацію вагонів за 1 добу. Тому рекомендується заздалегідь проводити розрахунок необхідного часового періоду для подальшого підписання орендної угоди.

Порядок прийняття участі у відкритих торгах

Ухвалення участі у відкритих торгах є найбільш оптимальним рішенням для тих сфер діяльності, де спостерігається підвищений рівень конкуренції. Тому на сьогоднішній день більшість компаній використовується розглянутий метод оренди рухомого складу в якості кращого виходу з ситуації, що склалася. Щоб скористатися своїм шансом, потрібно перейти на офіційний сайт акредитованої Українській універсальній біржі з наступною реєстрацією особистого кабінету.

Відшукати цікавить лот можна за допомогою спеціально розробленого фільтра пошуку. Вкрай важливо попередньо ознайомитися з встановленими вимогами. Як мінімум, це дозволить уникнути непорозумінь з відповідними наслідками.