Критерії пошуку літніх шин

Безпека – це один з найбільш важливих факторів, коли мова йде про їзду на автомобілі. Автовласники, які мають серйозний досвід водіння, прекрасно розуміють, яким моментам потрібно приділяти особливу увагу. Важливо звертати увагу на все, починаючи з технічного стану свого автомобіля, й закінчуючи якістю гуми.

Останній пункт особливо важливий і про нього забувати зовсім не рекомендується. Досить серйозний відсоток власників авто роблять одну досить серйозну помилку. Вони розглядають заміну гуми лише в зимовий період часу. Тобто, влітку вони готові ставити шини, яким вже 5 років, відштовхуючись від того, що це не грає особливої ролі.

Насправді, хоч і заміна гуми в зимовий період часу є більш важливою, не варто недооцінювати літній комплект. Придбати літні шини в Києві та інших містах досить просто – це можна зробити як в онлайн-форматі, так і в наземних магазинах відповідної направленості.

На що може вплинути неякісна літня гума

Щоб більш точно зрозуміти, чому так важливо вчасно замінювати літню резину, ви повинні чітко знати, які можуть бути наслідки, якщо ви цього не зробите.

До таких моментів можна віднести наступні пункти:

  1. Комфорт – не секрет, що зимова гума є більш шумною. Якщо в зимовий період часу це не так сильно помітно через сніжне покриття, то влітку ви можете зіштовхнутися з досить серйозним рівнем шуму;
  2. Комфорт – літня гума по своїм властивостям є більш твердою. За рахунок цього, в літній період часу, коли покриття сильно нагрівається, вам буде значно приємніше їздити за кермом;
  3. Витрати палива – це ще один не менш серйозний момент. Всі прекрасно розуміють, що невчасна заміна резини в певний сезон обов’язково відзначиться на тому, наскільки багато палива буде брати ваше авто;
  4. Ресурс трансмісії – зимова гума відрізняється своїм рівнем м’якості. Відповідно, вона чітко розрахована під зимові реалії, а її еластичність не дозволяє їй ставати дубовою на великому морозі. Що стосується літнього сезону, то цей момент стане серйозним недоліком й додатковою проблемою для ходової вашого автомобіля.

Це лише декілька моментів, які варто брати до уваги, коли мова йде про невчасну заміну гуми в відповідний сезон.

По яким критеріям варто відбирати літню гуму

Що стосується конкретних критеріїв, які беруться до уваги в процесі пошуку якісного літнього комплекту шин, то це такі моменти, як:

  • Виведення вологи – за це особисто відповідає протектор та його малюнок. Відповідно, вже з самого початку варто проконсультуватися зі спеціалістами, та підібрати той малюнок протектора, який буде найкраще справлятися с цим завданням;
  • Вартість – зовсім не рекомендується купувати самий дешевий комплект. Звичайно, ніхто не говорить про якісь елітні шини. Достатньо взяти гуму з середнього цінового сегменту, де можна знайти немало цікавих зразків;
  • Виробник – це один з основних критеріїв, відштовхуючись від якого, обрати якісний комплект літніх шин буде значно простіше;
  • Щеплення з поверхнею – це ще один немаловажний момент й тут знов багато залежить від протектору, рівня жорсткості та самого покриття.

Це всього лиш декілька важливих моментів, які потрібно брати до уваги в обов’язковому порядку. Якщо вас дійсно цікавить літня гума й ви бажаєте купити комплект на своє авто, ви можете дізнатися про це детальніше на tyreclub.com.ua. Це надійний та перевірений часом сервіс, який має серйозний попит серед автовласників не перший рік. 

Більш того, асортимент на сайті щороку тільки збільшується, що дає змогу обрати саме той комплект гуми, який сподобається конкретно вам.