Чому конфіскат краще продавати через аукціони Прозорро

На сьогоднішній день найпоширенішим в торгах напрямком є ​​покупка конфіскату та його подальша реалізація. Продаж конфіскованих митним відділом товарів відбувається через закриті тендери, що породжує багато можливостей для порушення законодавства та розвитку корупційних схем. Щоб виправити ситуацію, що склалася, стали використовувати систему Прозорро.Продажі, яка відмінно себе зарекомендувала при проведенні державних закупівель.

Яку користь можна отримати від аукціону конфіскату

В Україні активно почали боротися з різними проявами контрабанди. Природно, в країні через це накопичується величезна кількість непотрібних речей, конфісковані митницею. Дані товари не повинні зберігатися просто, оскільки багато з них псується. Уряд країни вирішив реалізувати всю отриману продукцію через систему Прозорро.Продажі. І це рішення виявилось вірним.

Держпідприємство Прозорро.Продажі вважається унікальним інструментом для розвитку малого, а також середнього бізнесу. Такий підхід дозволяє вести боротьбу з корупцією. Всього-то за один рік свого існування воно принесло дохід в 18.5 мільярдів гривень. На сьогоднішній день система з великою активністю привертає до аукціону підприємців. В майбутньому реалізація конфіскату через майбутньому через сайт ProZorro.Sale  може принести мільйони гривень чистого прибутку в бюджет держави. Більш того, Прозорро дає гарантію, що всі торги знаходяться у відкритому доступі та нічого від людей не приховано.

Який конфіскат з митниці можна реалізувати

Величезний інтерес учасників торгів націлений на так звані «евробляхи». Це майже новенькі машини, зарубіжного виробництва з європейськими номерними знаками, які були конфісковані за порушення в момент перетину кордону. Такий конфіскат користується великим попитом серед ремонтних сервісів, де автомобілі розбираються на запасні частини. Ввезені звичним способом авто можуть завдати власникам безліч проблем, оскільки на такий товар встановлена ​​висока вартість через прохід на митниці. Але вигідніше вважається те авто, яке було придбано через аукціон на Прозорро.Продажі. Низька і доступна вартість в даному випадку дозволяє власникам оплачувати будь-які держмита. Схожу дію, встановлене системою, створює додаткову вигоду і привабливість для учасників аукціону. Більше інформації за посиланням: https://megasale.com.ua/kupyty-lis-kruglyak-na-elektronnyh-auktsionah-prozorro-sale/