Біологічні инсектициде

Біологічні інсектициди завдяки своєму складу біоінсектициди здатні паралізувати організм шкідників і зруйнувати систему внутрішніх процесів. Вони не викликають звикання, що є відмінною особливістю. Незважаючи на такі властивості, вони не накопичуються в тканинах рослин і не чинять негативної сили на людей, теплокровних тварин і відповідних комах (скажімо, бджіл).

Основна відмінність біоінсектицидів від інсектицидів полягає в їх складі. У той же час звичайні інсектициди не настільки лояльні, як правило, вони мають особливість накопичуватися в рослинах і не можуть бути використані для екологічного вирощування. 

Якщо звичайні інсектициди, як правило, є пахучими речовинами, які притягують і згодом знищують комаху хімічною дією, то біоінсектициди діють інакше.

Вони впливають на кишкову систему. Попадаючи в шлунок комахи разом з їжею, вони порушують її роботу. Таким чином, зменшується кількість споживання їжі, знижується синтез необхідних елементів в організмі, і через 4-5 днів шкідник гине.

Рослинні інсектициди

Садові рослини – інсектициди практично всі виділяють фітонциди, які пригнічують шкідників, а відвари ефективно знищують їх. До інсектицидів садових рослин відносяться часник, цибуля, селера, хрін, пекучий перець, базилік, гірчиця, кріп, кріп, петрушка, кмин, помідори, картопля та інші культури.

Чорнобривці, календула, хризантеми, матіола, настурція, петунія, пеларгонія, любисток, шавлія та інші квіткові культури, які є потужними інсектицидами, ростуть на клумбах, пасмах, у міксбордерах по всій країні. Їх вирощування серед садових культур виганяє шкідників, а відвари – ефективні препарати, що сприяють знищенню шкідників. Замовити інсектициди ви можете у магазині «Світ Рослин».

Існують сотні видів дикорослих рослин, які використовуються як інсектициди. І вони, як правило, не виганяють, а знищують шкідників. До них відносяться полин, повзуча гіркота, чистотіл, бузина, пижмо, корінь цикорію, черемха, тютюн, деревій звичайний, лопух, ейфорія, жайворонок та інші.

Вибираючи інсектицидні рослини для обробки сільськогосподарських культур, потрібно уникати явно отруйних рослин, оскільки вони негативно впливають (близькі до потужного отруєння) на людей і відповідну фауну: борщівник, аконіт, чорна курка, далматинська (кавказька) ромашка, звичайна дурман.

Існує досить багато рослин, токсичність яких згубна для руйнівної фауни і не впливає на здоров’я людей та тварин та відповідних комах (бджіл, джмелів). На дачах, щоб уникнути прикрих випадків, краще використовувати тільки препарати неотруйних рослин.

Інсектициди класифікація

Гербіциди – це хімікати, які використовуються для знищення рослинності.

За своїм уподобанням дії на рослини поділяються на гербіциди безперервної дії, які вбивають всі види рослин, та гербіциди вибіркової (вибіркової) дії, які здивують деякі види рослин і не завдають шкоди іншим.

Фунгіциди – це хімікати, що використовуються для боротьби з грибковими захворюваннями рослин, а також для підгодівлі насіння з метою звільнення їх від спор паразитичних грибів.

За хімічними властивостями фунгіциди бувають неорганічними (сполуки сірки, сполуки міді, сполуки ртуті) та органічними. За способом дії на збудника фунгіциди поділяються на профілактичні та лікувальні. Фунгіциди використовуються для: підгодівлі насіння, обробітку ґрунту, спокійної обробки рослин, обробки під час вегетації, обприскування та фумігації складських приміщень.

Інсектициди – це хімічні препарати для знищення шкідливих комах. Інсектициди традиційно класифікуються за способом їх дія:

  1. Кишкова дія –отруюють шкідників, які поїдають оброблені ними рослини, проникають у кишечник комахи через органи харчування і дивують отрутою, тією, яка вбирається в її організм. 
  2. Контактна дія –вбивають шкідливих комах зовнішнім контактом з будь -якою частиною свого тіла. Захищайте лише ті частини рослини, на які вони нанесені.
  3. Системні інсектициди – переміщаються по судинній системі рослин. Їх дивовижний ефект виникає, коли комахи поїдають отруєнні частини рослини. У цьому сенсі системні інсектициди підходять до кишечника

В період роботи з такими препаратами потрібно дотримуватися правил безпеки. Обов’язково потрібно надягати захисні печатки, маску та не допускати попадання шкідливого препарату у дихальні шляхи. Такі препараті повинні зберегтися у темному місці, котрі недоступне для дітей. Після проведення всіх процедур потрібно добре вимити руки та приладдя, котре використовувалась в процесі. А купувати потрібно лише провірені та оригінальні препараті. Для замовлення, відвідайте джерело.