Що потрібно знати про інвестиції в криптовалюту

Інвестиції у криптовалюту стали надзвичайно популярними. У цій статті ми розглянемо переваги та недоліки такого роду вкладень, а також поговоримо про способи інвестування.

Переваги інвестицій у криптовалюту

Найбільшою перевагою інвестицій у криптовалюту є їхній потенціал зростання. Якщо біткоін замінить золото як сховище вартості, кожна монета коштуватиме понад $500 000 (ринкова вартість золота/загальна кількість випущених біткоїнів). Деякі інвестори кажуть про те, що біткоін досягне позначки 1 мільйон доларів, оскільки він стане кращим і доступнішим сховищем вартості, ніж золото. Розпочати інвестувати можна тут https://www.bybit.com/ru-RU/

У Ethereum аналогічний потенціал зростання. Будь-хто, хто хоче здійснити фінансову операцію з DeFi, повинен заплатити за це токени Ether. Наприклад, якщо ви хочете обміняти токени на Uniswap, купити NFT або отримати кредит на блокчейні, ви повинні заплатити комісію за транзакцію в Ethereum. Крім того, інвестори блокують свої Ether, щоб отримувати відсотки через DeFi (і Eth2), тому токени Ethereum будуть дедалі дефіцитнішими в міру розробки нових сценаріїв використання.

Недоліки криптовалютних інвестицій

Ви сплачуєте за винагороду ризиком. Криптовалюти – це ризиковані інвестиції, які можуть легко змінити двозначне відсоткове співвідношення протягом одного дня. Деякі криптовалюти зазнають невдачі, і їх токени нічого не коштуватимуть. Інвестиції у великі монети, такі як Ethereum та Bitcoin, як правило, безпечніші, ніж у менш відомі монети. Оскільки індустрія блокчейна є відносно новою, багато криптовалют не регулюються. Перед інвестуванням переконайтеся, що монета, в яку ви інвестуєте, має акредитовану команду та міцну основу.

Децентралізовані способи інвестування в криптовалюти

Uniswap – чудовий варіант для інвесторів, які бажають використовувати DeFi для обміну криптовалюти. Цей протокол DeFi створює ліквідність серед токенів за допомогою смарт-контрактів – коду на блокчейні. Ця ліквідність використовується для того, щоб інвестори могли обмінювати свої криптовалюти без участі третьої сторони. Ви також можете дозволити Uniswap використовувати токени для створення ліквідності, і за це вони виплатять вам щедру процентну ставку.

Ще один відмінний варіант – Argent. Argent — це мобільний криптогаманець для iOS та Android, який дозволяє своїм користувачам інвестувати у різні протоколи DeFi. Деякі програми DeFi на Argent пропонують до 9% річних на ощадні рахунки, які фінансуються стабільними монетами. Стейблкоіни – це токени, вартість яких майже завжди дорівнює 1 долару, тому такі інвестиції відрізняються вкрай низьким ризиком.

Основним недоліком інвестування в криптовалют через DeFi є транзакційні витрати. Оскільки для використання додатків DeFi вам необхідно безпосередньо взаємодіяти з блокчейном (зазвичай Ethereum), ви зазнаєте транзакційних витрат, які підуть майнерам Ethereum. Почати інвестувати в сучасні технології можна на https://www.bybit.com/uk-UA/