Кличко вважає що Янукович має ветувати мовний закон

День 3 липня, коли Верховна Рада ухвалила закон Про засади державної мовної політики, став днем політичного суїциду парламенту нинішнього скликання.

Про це заявив лідер партії «УДАР» Віталій Кличко, повідомляє прес-служба політичної сили.

«Закон ухвалили, оминувши регламент, без розгляду в комітетах, без обговорення й зважання на численні поправки, за зачиненими дверима, потай від ЗМІ і громадян. Під час голосування спікер парламенту ганебно втік, щоб позбутися сорому і бути начебто непричетним до того неподобства, яке відбулося у Верховній Раді, хоча насправді він і його «народна» фракція відповідають за це особисто», — заявив він.

За його словами, події в парламенті ще раз засвідчили, як зухвало влада порушує права громадян, зокрема й право людей здійснювати владу в країні через своїх обраних представників.

Крім того, політик закликає депутатів від опозиційних сил скласти мандати і сконцентруватися на виборчій кампанії заради того, щоб спільно змінити владу в країні. «Треба скласти повноваження і йти до людей. Завдання перед опозицією — змінити владу, повернути незалежність українському парламенту. Цей парламент не має права на існування. Так буде чесно щодо громадян України», — упевнений Кличко.