Аукціон з продажу нерухомості комерційного призначення у місті Хмельницький на сайті Української універсальної біржі

Ринок комерційної нерухомості у місті Хмельницькому та інших містах України останнім часом зазнав змін. Багато офісних робітників після оголошення пандемії почали працювати з дому, а їх роботодавці знизили витрати на утримання приміщення. Але все це не завадило продавати та купувати комерційну нерухомість із вигодою. 

На даний момент великий попит мають складські приміщення. Це пов’язано з тим, що багато підприємців почали працювати з дому, але їм необхідно десь зберігати товари. У 2021 році був стрибок на вартість офісів і в середньому попит збільшився на 8%, торгових площі на 10%. Вартість будівель та споруд, що використовуються для складу, зросла не менш як на 3 відсотки.

У місті Хмельницький можна знайти досить цікаві пропозиції щодо купівлі та продажу комерційної нерухомості в системі Прозорро.Продажі. Також є можливість придбати в оренду нерухомість у будь-якому місті України, не виходячи з дому.

Реалізація комерційної нерухомості у місті Хмельницький

На сайті Української універсальної біржі – акредитованому майданчику системи Прозорро.Продажі можна знайти нерухомість, яка відповідає різним критеріям. Тут зібрані найцікавіші пропозиції як для тих, хто бажає купити нерухомість, так і для тих, хто її реалізує та здає в оренду.

Взяти участь в аукціоні можна після проходження реєстрації на одному із майданчиків, що працює в системі, наприклад, на сайті ТОВ «Українська універсальна біржа» https://sale.uub.com.ua/news/komercijna-neruhomistq-u-chernivcyah-na-majdanchyku-tov-uub

Комерційна нерухомість здатна приносити прибуток. Часто це пасивний прибуток для орендодавця. Останнім часом попит на комерційну нерухомість у місті Хмельницький суттєво зріс. Це пов’язано із відкриттям нових бізнесів. Приватні підприємці купують різни види комерційної нерухомості, котрі можуть принести додатковий прибуток.

Продаж комерційної нерухомості на сайті Української універсальної біржі

Якщо необхідно швидко та вигідно купити нерухомість для бізнесу, то потрібно перейти на сайт Української універсальної біржі, та пройти просту реєстрацію. Всі торги відбуваються в режимі онлайн та виграє той учасник, котрий поставить найвищу ставку.

Завдяки впровадженій системі Prozorro.Sale відсутні сірі схеми, котрі були раніше. Учасники процесу не знають один одного, що свідчить про те, що торги проходять повністю чесно. Система працює з 2016 року та вже зарекомендувала себе як відкритий та прозорий способі купити різноманітні товари та послуги. Придбання та продаж за допомогою системи роблять велика кількість учасників.

Придбання комерційної нерухомості – важливий крок для розвитку бізнесу. Бізнес повинен мати своє приміщення, щоб здійснювати підприємницьку діяльність. Для цього і створена система Прозорро.Продажі, котра дає можливість здійснювати торги максимально відкрито та чесно по відношенню до всіх учасників ринку.